O MUZICE

Cimbálová muzika Denica hrává při jakékoliv příležitosti. Můžete si nás objednat na Vaši svatbu, oslavu, firemní večírek či veřejné vystoupení. Vždy rádi zahrajeme s radostí a pobavíme hosty, kteří na nás vzpomínají ještě dlouho poté. Jsme vybavení vlastní ozvučovací a osvětlovací technikou a bez problému po domluvě jsme schopni nazvučit i větší sály či venkovní prostory. Náš repertoár tvoří známé a oblíbené lidové písně ze Slovácka, Valašska, Moravskoslovenského pomezí a přilehlých regionů. Hrajeme též vlastní umělecké úpravy lidových písní, kterými rádi doplňujeme běžný repertoár. Cenová kalkulace naší produkce vždy závisí na individuální dohodě, délce hraní, vzdálenosti dojezdu, proto nás neváhejte kontaktovat. Veškeré informace Vám rádi sdělíme.

Cimbálová muzika je také organizátorem události Folklorní PARKet, která se každoročně koná ve zlínském parku Komenského. Více informací zde.


HISTORIE MUZIKY

Cimbálová muzika vznikla jako odnož cimbálové muziky Valášek. Štafetu předala mladší generaci a od roku 2015 začala hrát pod názvem Denica, který převzala od staré známé zlínské cimbálovky a její jméno a historii nese dál. Cimbálová muzika ještě donedávna byla pod vedením Martiny Hešové a pracovala pod hlavičkou ZUŠ Zlín-Jižní Svahy, na které vyrůstala.
Od stejného roku vzniku začala spolupracovat se Slováckým souborem Vonica, který doprovází na jeho akcích a vystoupeních. Repertoár muziky tvoří písně ze Slovácka, Moravskoslovenského pomezí, Valašska a přilehlých regionů. Primášem cimbálové muziky je Lukáš Zindler.

vlastní ozvučení a osvětlení
vlastní ozvučení a osvětlení

KE STAŽENÍ

STAGE PLAN MUZIKY PRO ZVUKAŘE:


ČLENOVÉ MUZIKY


 Lukáš Zindler (prim) 

Antonín Bradáč (terc)

 Pavel Mrlina (cimbál)

 Jan Dudr (kontry)

Lukáš Macek (kontrabas)