O MUZICE

Cimbálová muzika Denica hrává při jakékoliv příležitosti. Můžete si nás objednat na Vaši svatbu, oslavu, firemní večírek či veřejné vystoupení. Vždy rádi zahrajeme s radostí a pobavíme hosty, kteří na nás vzpomínají ještě dlouho poté. Jsme vybavení vlastní ozvučovací a osvětlovací technikou a bez problému jsme po domluvě schopni nazvučit i větší sály, či venkovní prostory. Náš repertoár tvoří známé a oblíbené lidové písně ze Slovácka, Valašska, Moravskoslovenského pomezí a přilehlých regionů. Hrajeme též vlastní umělecké úpravy lidových písní, kterými rádi doplňujeme běžný repertoár. Cenová kalkulace naší produkce vždy závisí na individuální dohodě, délce hraní, vzdálenosti dojezdu, proto nás neváhejte kontaktovat. Veškeré informace Vám rádi sdělíme.

Cimbálová muzika je také organizátorem události Folklorní PARKet, která se každoročně koná ve zlínském parku Komenského. Více informací zde.


Co o nás říct?

Cimbálová muzika Denica působí na folklorní hudební scéně již dekádu. Zabývají se písněmi převážně ze Slovácka a moravskoslovenského pomezí, ačkoliv rádi také zavítají do vzdálenějších koutů Maďarska a Rumunska. Nejčastěji hrají lidem pro radost u příležitostí jako jsou oslavy, svatby, hody, zábavy nebo košty vína a pálenky. Velmi úzkou spolupráci mají se slováckým souborem Vonica, který doprovází na jejich akcích a vystoupeních. 
Sama muzika se aktivně zapojuje do kulturního dění ve Zlínském kraji. Nejčastěji jsou to pravidelné akce pro veřejnost ve zlínských klubech, hodové zábavy nebo vánoční koncerty. Jednou za rok pravidelně pořádá festival Folklorní PARKet ve zlínském parku,  který se už pomalu stává tradicí.
Celou muziku zastřešuje organizačně a umělecky primáš Lukáš Zindler.


KE STAŽENÍ

STAGE PLAN MUZIKY PRO ZVUKAŘE:


ČLENOVÉ MUZIKY


 Lukáš Zindler (prim) 

Antonín Bradáč (terc)

 Pavel Mrlina (cimbál)

 Jan Dudr (kontry)

Lukáš Macek (kontrabas)