Naše akce

V roce 2022 se nám podařilo uskutečnit náš historicky první vánoční koncert. Ten se pořádal 27.12.2022 v kostele sv. Bartoloměje v Napajedlích za podpory Klubu kultury Napajedla a farnosti Napajedla. V hodinovém programu jsme představili několik koled ve vlastních úpravách nebo aranžmá od Tomáše Zindlera. Vysoká účast a kladné ohlasy nám daly chuť...

Jedna ze série cimbál party, které již několik let po sobě pořádáme ve zlínských prostorech kaváren či klubů. Ta poslední v roce 2022 byla jak jinak než s vánoční tematikou. Nechybělo světelné aranžmá, vánočně laděný outfit, koledy a spousta zábavy.

Po dlouhé pandemické pauze se nám společně s FS Vonica podařilo uspořádat tradiční Katerinské hody. Ročník 2022 se uskutečnil v tanečním sále TK Fortuna v samém srdci Zlína. Nechyběla tombola, plný bar pití a skvělého jídla. Akce se jako vždy vydařila a nejvíce potěší, když má muzika plný parket po celou dobu hraní.

Z posezení u cimbálu se nám stal jednodenní folklorní festival. Folklorní PARKet se rozrostl a naplnil programově k celodennímu poslechu a zábavě. Naše pozvání přijaly dětské soubory ze Zlína a Vizovic, které vystoupily v odpoledním programu. Večer probíhala zábava s cimbálovými muzikami Denica ze Zlína a Ocún z Vizovic. Jako novinka se stala také...

Akce kterou jsme již tradičně pořádali v kavárně Jedním tahem, tentokrát s jungle tematikou. A proč právě takhle? Kdo pozná tento super prostor jistě ví, že je to taková naše zlínská džungle plná rostlin a palem. No a když je Denica v džungli, je tam s ní i folklor a spousta zábavy. Že to děláme trochu jinak, to už...

Naše druhá Cimbal party kterou jsme uspořádali v kavárně Jedním tahem. Uvolněná a přátelská atmosféra, spousta zábavy, tance, folkloru a písniček. To jsou akce které máme rádi, které děláme a kde Vás vždy rádi přivítáme.

Druhý ročník události Folklorní PARKet se nám vydařil na jedničku. Skvělé občerstvení, technická podpora od Živého Zlína a pozvaná kapela Rubáš z Buchlovic udělala nezapomenutelnou atmosféru která ve Zlíně chyběla.

První ročník události Folklorní Parket. Uspořádali jsme posezení v parku Komenského ve Zlíně, kde jsme si pozvali kamarády CMAS Zlín. Počasí vyšlo a příjemná atmosféra nám udělala skvělý základ pro následující ročníky.

Naše historicky první zábava u cimbálu v kavárně Jedním tahem. Zde započala naše tradice těchto akcí, kde rádi zahrajeme k poslechu, tanci, uděláme trochu humbuk a hlavně pobavíme sebe i všechny naše hosty.